אריתריאה: האם זה כי לשיר הציפור הרכוש שלו?


אריתריאה: האם זה כי לשיר הציפור הרכוש שלו?

תצלום: לארי חוסיין

לא שמעתי על מישהו שראה. מצאתי את עצמי זוכר את ערבי זקן ואמר כי, בעת שהמטוס היה עולה מעל של אסמרה נמל התעופה הבינלאומי, משם לעיר היפה של בתים שטרק ו מוקטנת שלהם לאט, לפני גושי לספק לנסיגה של כותנה לישון Bouapadha מזהיר באופק וחסם את הנוף לחלוטין, מכחיש את עצמנו את הכיף של המראה האחרון של העיר סמרה רדיואקטיבי.

מרחוק, ובאופן ספציפי מתוך אלפי קילומטרים משם היה מטושטש מטעה, ואולי זה האימה בלבבות כשעמדנו לנסוע למדינה האפריקאית, הממוקם באזור בעל להתעורר לישון על המלחמה, הרעב, מגפות ולפרנס את ילדיהם להרוג לקצור את כלי נשק קטלניים השאר במקרה בחיים . רשימה ארוכה של אזהרות של מחלות זיהומיות, היגיינה מזון חרקים רעילים אלה נושאת את הסיכון של גרימת או לא ניתן להסיר, אלא עם היעלמותה של הקורבן, ולא רק את הרשימה היא שלפני הנסיעה, איום הולך בשטח כגון קרן אפריקה מנוגע vilest סוגים של מלחמות אזרחים וסכסוכי הגבול השבטיים. ואת ההרג ללא הבחנה, היתה רשימה נפרדת לבד, זה היה ממש מפחיד, במיוחד את האזהרות התכוון מחלות הרוצח מחסור של מזון ומים לשתייה בטיחות.

זה לא היה מעודד, אז, מה הביא אותנו אל השאלה מדוע “ערבי” ללכת אריתריאה, שם הוא עונג הגנה עצמית, והוא בא אלינו עם חדשות רק מפקד מחובר האגרה בשילוב של מוות ברעב המלחמה בקטיף של אלפים מהם, ואיפה לעזאזל לחימה חדשות , אשר לא ראה אותו מול אריתריאה – Alosoubip מפלצתי שלושה סיבובים ארוכים של לחימה בתוך שנה ורבע של השנה.

חקירות שנערכו על ידי “ערבים” בכל האזורים של העולם, במיוחד את החדשות של נוכחותה של ישראל במדינה אפריקאית של מומחים ואת אנשי צבא שלה נלקחו בתקופה האחרונה מידה רבה של התקשורת שטח באזור הערבי בתקשורת בינלאומיים רבים כי נתן את ההצעה שכל אריתריאה הפך לבסיס עבור המוסד. אבל גם הפעם, היה צריך ללכת, איפה החזון, “מאמין החדשות של ספרים”, כדברי המשורר אבו Tammam. אתה גורם לנו למטרות שלנו קצת מזון על הכתפיים שלנו, ומה אתם יכולים היו לנו חיסונים שלנו, Toklna לאלוהים.

ג ‘וואד זכריה

אל המגזין ערבי

اترك رد

إملأ الحقول أدناه بالمعلومات المناسبة أو إضغط على إحدى الأيقونات لتسجيل الدخول:

شعار وردبرس.كوم

أنت تعلق بإستخدام حساب WordPress.com. تسجيل خروج   /  تغيير )

Google photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Google. تسجيل خروج   /  تغيير )

صورة تويتر

أنت تعلق بإستخدام حساب Twitter. تسجيل خروج   /  تغيير )

Facebook photo

أنت تعلق بإستخدام حساب Facebook. تسجيل خروج   /  تغيير )

Connecting to %s

%d مدونون معجبون بهذه: